W piątek 22 maja uczniowie naszej szkoły mieli okazje wziąć udział w zajęciach zorganizowanych przez firmę Tauron w ramach projektu "BEZPIECZNIKI TAURONA. WŁĄCZ DLA DOBRA DZIECKA". Podczas zajęć dzieci dowiedziały się: Jak bezpiecznie wymienić żarówkę? Dlaczego wymiana uszkodzonego kabla jest taka ważna? Czy naprawdę wtyczkę z gniazdka trzeba wyciągać dwiema rękami? Odpowiedzi między innymi na takie pytania uczniowie poznali  po obejrzeniu „Agentów w czerni”. W filmie w rolę niezastąpionych agentów do zadań specjalnych wcielili się eksperci od energetyki, tropiący niebezpieczne miejsca w domu Niedbalskich oraz wskazujący zachowania mogące prowadzić do niebezpiecznych sytuacji przy korzystaniu z urządzeń elektrycznych. Na zakończenie zajęć był konkurs z wiedzy jaką udało się zdobyć.